С тях се гордеем!

Мария Юриева Газиева , 3 “ Г” клас

Участие в XXI Национален детски фолклорен конкурс Орфеево изворче,  град Стара Загора, 2021 година  присъден ЗЛАТЕН МЕДАЛ и участие в Национален конкурс за музикално, танцово и изобразително изкуство ОРФЕЕВИ ТАЛАНТИ, град Пловдив, 2021 година, присъдена ЗЛАТНА ЛИРА

С отлично  представяне завърши   Националното финалното състезание за знания на СБНУ

Златните и сребърните медали бяха разпределени така

3г г-жа Ирибозова

Със златни медали са: Калина Костова; Йорданка Илиева, Иван Маринов, Георги Цветков,Рая Александрова;

Със сребърни медали са Деана Солачка, Мария Газиева, Георги Шалявски, Божидара Рошкова и Никола Николов

5 златни и 5 сребърни

4а г-жа Костова

4 златни и 3 сребърни

4в клас  Иванова 1 златен и 5 сребърни,

4 б клас г-жа Граматикова 

 5 сребърни

4г г-жа Захариева -1 сребърен и

4д г-жа Педова 1 сребърен

Иван Николаев Маринов, 3“Г” клас. Вдъхновен от разказите за Васил Левски и героичните му дела изработва книжка- лепорело, с която казва :  Поклон пред делото на Революционера.

АЛЕКСАНДЪР ЕМИЛОВ ГЕОРГИЕВ ОТ 7-А КЛАС СЕ КЛАСИРА ЗА НАЦИОНАЛНИЯ КРЪГ НА ОЛИМПИАДАТА ПО ГЕОГРАФИЯ И ИКОНОМИКА И ЩЕ ПРЕДСТАВИ БЛАГОЕВГРАДСКА ОБЛАСТ С НАЙ-ВИСОКИЯ РЕЗУЛТАТ 191 ТОЧКИ ОТ 200 МАКСИМАЛЕН. ОЛИМПИАДАТА ЩЕ БЪДЕ НА 13.06.2021

Единадесетокласниците от 7 СУ „К. Шапкарев“ с успехи в областта на технологиите. Михаел Харалампиев 1 място в Националното състезание по ИТ

Васко Николов 1място и Михаел Харалампиев с поощрителна награда от ОСМОТО РЕГИОНАЛНО СЪСТЕЗАНИЕ по География и икономика направление видеоклип.

Мартин Игнатов 2 място, Ина Стоянова 3 място в ОСМОТО РЕГИОНАЛНО СЪСТЕЗАНИЕ по География и икономика направление компютърна презентация.

Божидар Тасев 2 място, Венислава Георгиева, Ина Стоянова, Яна Пешева 3 място, Петя Костадинова с поощрителна награда от
ОСМОТО РЕГИОНАЛНО СЪСТЕЗАНИЕ по География и икономика направление компютърна презентация МАКЕТИ

Цветислава Яновска, Борис Войнов – Второ място и сребърет медал в “Математика без граници”, Данел Крушевски – Трето място и бронзов медал в “ Математика без граници ”


Благовест Методиев Станоев – Трето място и бронзов медал в “ Математика без граници”.

Иван Николаев Маринов 3”Г” клас награден с поощрителна награда в Националния конкурс” Моят любим национален герой”, категория постер и Благовест Методиев Станоев награден с поощрителна награда в категория мултимедийна презентация- 3 “ Г” клас

Илияна Марянска, ученичка от 6 клас, под вещото ръководство на г-жа Петя Танева, спечели първо място, Милан Шински – второ място в конкурса „Красотата на гората“, организиран от Регионална дирекция по горите – Благоевград.






Антонио Чавдаров 1 д клас – Първо място Турнир по Футбол

Себастиан Оукли- първо място за картина на тема „Християнското семейство“, първо място състезание със ски 1 д клас

Тиана Траева- второ място за картина на тема“Християнското семейство“ 1 д клас

Жени Маркова- първо място за картина на тема „Християнското семейство“ 1 д клас

Кристиан Гальов 1д – медал за първо място по футбол -турнир в Сандански, отбор „Хлапетата“

Владислав Плосков 1д – медали и купа за първо място Турнир по Футбол отбор „Хлапетата“

Кристиан Гальов 1д клас -медал за първо място Турнир по Футбол отбор „Хлапетата“ гр.София

Стела Иванова 1д клас – първо място състезание по плуване

Виктор Арнаудов 1д клас -Трето място на национален футболен турнир „Купа София“ с отбора на Олимпия ФК.

Станислав Станиславов Атанасов от 4е клас – първо място за отбора и индивидуална награда за голмайстор на Международен турнир „Пирин къп“ – Сандански 2021 г

Кристиян Тилев от 1А клас с медал, награда за най-добър защитник и спечелената с отбора на ДФК „Хлапетата“ купа в престижния турнир „София къп“

Мартин Андонов, 3”Г” трето място в турнир Pirin griup Sandanski