Класирани ученици за Областните олимпиади

Класирани ученици за Областен кръг по География и икономика

1. Йордан Сашков Попов 91.5т.

2. Филип Лазаровски 85т.

3. Николай Стоименов Опълченски 79т.

4. Цветелина Райчова Бошкилова 78.5т.

5. Георги Станиславов Божинов 76т.

6. Кирил Василев Георгиев 75т.

7. Ангелика Андонова Гръчка 84т.

8. Дея Цветанова Драганова 83т.

9. Виктория Антонова Петрова 83т.

10. Ина Росенова Стоянова 75т.

11. Йоана Димитрова Стойкова 79т.

12. Цвета Петрова Мицова 78т.

13. Илко Валентинов Петров 77т.



Класирани ученици за Областен кръг ХООС :

1. Цветелина Райчева Бошкилова 7д клас

2. Филип Лазаровски – 7д клас

3. Богдана Иванова 7в клас


Класирани ученици за Областен кръг по БЗО

1. Георги Станиславов Божинов – 104 , 5т.

2. Крум Атанасов Малешевски – 96,5

3. Богдана Райчова Иванова – 90 т

4. Кристиян Владиславов Азмански – 104 т.

5. Филип Лазаровски – 113 , 5 т.

6. Цветелина Райчева Бошкилова – 105 , 5 т.


Класирани ученици за Областен кръг по История и цивилизация:

1. Виктория Антонова Ганева 62,00 2.

Божидара Александрова Филипова 62,50

3. Дея Стефанова Михалкова 65,50

4. Георги Георгиев Басмаджиев 62,50

5. Кръстиан Николаев Бошкилов 60,50

6. Дея Цветанова Драганова 66,00

7. Виктория Андонова Петрова 73,00

8. Йордан Сашков Попов 67,00

9. Боян Димитров Димитров 61,00

10. Ана Владимирова Теодосиева 60,00

11. Крум Атанасов Малешевски 60,00

12. Велислав Красимиров Стоянов 60,00

13. Кристиян Владимиров Азмански 61,00

14. Георги Найденов Алмишев 60,00

15. Филип Лазаровски 68,00


Класирани ученици за Областен кръг по Философия

1. Ивана Огнянова Гошева 85т.

2. Васко Кирилов Николов 80т.

3. Станислав Методиев Бачев 75т.

4. Магдалена Атанасова Георгиева 75т.

5. Петя Добринова Костадинова 75т.


Класирани ученици за Областен кръг по Физика

1. Ана Некулаче Боканиала – 7 клас

2. Йордан Сашков Попов – 7 клас

3. Виктория Александровна Тетерина – 7 клас

4. Цветелина Райчова Бошкилова -7кл

5. Филип Лазаровски – 7 клас


Класирани ученици за Областен кръг по Английски език

1. Станислав Методиев Бачев 11а

2. Александра Александрова Хаджийска 12а