ИМЕ

 

 

ДЕН

ЧАС

СТАЯ

Мая

Станкева

Касева

Понеделник

13,30-14,10

304

Валентина

Асенчова

Златкова

Сряда

13,50-14,30

305

Мая

Стефанова

Иванова

Четвъртък

13,30-14,10

307

Цонка

Георгиева

Илиева

Четвъртък

13,30-14,10

307

Елка

Стойкова

Календерска

Четвъртък

13,30-14,10

308

Ралица

Димитрова

Чивиева

Понеделник

11,50-12,30

106

Василка

Александрова

Таскова

Сряда

11,50-12,30

202

Виолета

Илиева

Стоилова

Четвъртък

11,00-11,40

202

Валентина

Стоянова

Ирибозова

Петък

11,50-12,30

 

Иванка

Димитрова

Атанасова

Вторник

11,00-11,40

106

Валентина

Петрова

Костова

Понеделник

13,30-14,10

101

Румяна

Янева

Граматикова

Сряда

13,30-14,10

102

Цветанка

Кирилова

Иванова

Сряда

13,30-14,10

103

Елена

Борисова

Попниколова

Четвъртък

11,10-11,50

106

Стоян

Любомиров

Въчков

Вторник

13,30-14,10

207

Радостина

Райкова

Бенова

Петък

13,30-14,10

104

Ани

Георгиева

Зашева

Понеделник

13,30-14,10

208

Светла

Димитрова

Манова

Вторник

13,30-14,10

209

Мартина

Георгиева

Златинова

Четвъртък

11,00-11,40

305

Даниела

Андонова

Христова

Вторник

13,30-14,10

210

Милена

Славова

Тодорова

Понеделник

13,30-14,10

202

Шенай

Шабан

Педова

Четвъртък

12,00-12,40

105

Росица

Кирилова

Маринополска

Вторник

13,30-14,10

301

Албена

Йорданова

Мутафчиева

Понеделник

10,30-11,10

Зала 5

Десислава

Георгиева

Пашова

Вторник

10,30-11,10

Зала 5

Владимир

Славев

Владимиров

Сряда

13,30-14,10

301

Снежана

Миланова

Талупска

Петък

13,30-14,10

301

Мариела

Андонова

Барбашка

Понеделник

11,00-11,40

Зала 5

Елена

Галчева

Трифонова

Петък

12,45-13,15

406

Иванка

Симеонова

Клечерова

Вторник

11,00-11,40

Зала 5

Светлана

Иванова

Дживджорска

Четвъртък

13,30-4,10

307

Светла

Гутева

Денева

Петък

10,15-11,00

301

Анатоли

Иванов

Бенов

Петък

10,30-11,10

Зала 5

Златка

Димитрова

Златанова - Атанасова

Петък

12,30-13,10

Стол

Искра

Иванова

Митова

Вторник

13,30-14,10

401

Райка

Димитрова

Динкова-Томова

Вторник

15,10-15,50

301

Димитър

Ангелов

Стойчев

Вторник

13,30-14,10

409

Камелия

Милчова

Шуманова

Сряда

12,30-13,10

409

Евелина

Анастасова

Цинцева

Сряда

13,30-14,10

408

Валентина

Страхилова

Димитрова

Четвъртък

8,20-9,00

409

Гергана

Георгиева

Иванова

Вторник

9,10-9,50

Зала 5

Иван

Симеонов

Симеонов

Сряда

10,15-11,00

301

Румяна

Йорданова

Икономова

Вторник

9,10-9,50

Зала 5

Илияна

Йорданова

Янева

Вторник

13,30-14,10

301

Милена

Атанасова

Славева

Четвъртък

10,10-10,50

301

Нели

Ангелова

Николова

Вторник

16,15-17,00

201

Лилия

Викторова

Мадолева

Четвъртък

12,35-13,10

303

Ирена

Ангелова

Стамболиева

Вторник

10,00-10,40

Зала 5

 

 

 

.

За ученика

Учебна дейност

Седмично разписание

Консултации с ученици

Консултации с родители

Униформи

Държавни зрелости изпити

Външно оценяване

Олимпиади

Учебници

Ваканции

Образователни сайтове

Обучение в чужбина

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player