.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

График за консултации на ученици и родители- 45 мин., извън разписанието на учебните часове за учебната 2018/2019 год.-I срок

1

Мая

Касева

Вторник

17,50-18,30

 

2

Валентина

Златкова

Понеделник

17,50-18,30

 

3

Мая

Иванова

Четвъртък

17,40

306

4

Цонка

Илиева

Петък

12,30-13,10

 

5

Елка

Календерска

Четвъртък

17,40-18,20

308

7

Ралица

Чивиева

Понеделник

12,30

101

8

Стоянка

Трайкова

Понеделник

12,45

102

9

Виолета

Стоилова

 

 

 

10

Валентина

Ирибозова

Понеделник

12,30

104

11

Иванка

Атанасова

Понеделник

12,40-13,20

106

12

Валентина

Костова

Четвъртък

11,50-12,30

207

13

Румяна

Граматикова

Петък

11,45

208

14

Цветанка

Иванова

сряда

11,50-12,30

209

15

Елена

Попниколова

сряда

12,00-12,30

303

17

Елена 

Захариева

вторник

11,50

210

18

Стоян

Въчков

Понеделник

12,00-12,30

303

19

Ани

Зашева

вторник

12,40-13,20

210

20

Светла

Манова

Понеделник

12,40-13,20

302

21

Даниела

Христова

вторник

12,40-13,20

303

22

Милена

Тодорова

Понеделник

12,45

304

24

Шенай

Педова

сряда

11,50

302

25

Росица

Маринополска

Понеделник

12,40-13,20

 

26

Албена

Мутафчиева

вторник

12,30

307

27

Десислава

Пашова

петък

12,30

Зала 1

28

Владимир

Владимиров

понеделник

13,15

 

29

Милена

Цинцарска

четвъртък

12,30

 

30

Снежана

Талупска

сряда

13,30

301

31

Мариела

Барбашка

понеделник

12,30

Зала 1

32

Елена

Трифонова

вторник

13,30

 

33

Даниела

Дралева

петък

12,30-13,30

 

34

Иванка

Клечерова

Четвъртък

13,30

 

35

Светлана

Дживджорска

вторник

12,30

307

36

Лилия

Мадолева

вторник

12,40

305

37

Анатоли

Бенов

четвъртък

12,30

401

38

Златка

Златанова - Атанасова

петък

12,30

Зала 2

39

Искра

Митова

вторник

13,15

 

40

Райка

Динкова-Томова

четвъртък

12,30

 

41

Димитър

Стойчев

 

 

 

42

Камелия

Шуманова

вторник

12,00

 

43

Евелина

Цинцева

вторник

13,015

 

44

Благой

Поповски

 

 

 

45

Нели

Николова

сряда

13,15

 

46

Гергана

Иванова

петък

16,50

 

47

Иван

Симеонов

вторник

12,35

 

48

Румяна

Икономова

понеделник

12,30

 

49

Илияна

Янева

понеделник

12,30

Зала 3

50

Цветанка

Попова

понеделник

18,30

301

51

Стоян

Ников

петък

12,30

301

52

Валентина

Димитрова

четвъртък

12,30

 

53

Петър

Мицов

вторник

12,30

Зала 1

54

Лидия

Христова

 

 

 

55

Спас

Самарджиев

 

 

 

56

Пенка

Танева

Понеделник

12,30

Зала 3

57

Мартина

Златинова

понеделник

12,30

 

58

Люба

Божикова

четвъртък

11,45

201

 

 

 

За ученика

Учебна дейност

Учебни материали

Седмично разписание

Консултации с ученици

Консултации с родители

Униформи

Държавни зрелостни изпити

Външно оценяване

Олимпиади

Учебници

Ваканции

Образователни сайтове

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player